Karnety upominkowe na prezent

Mamy wielu znajomych i wciąż poszukujemy nowych wrażeń. Chcemy ich zaskakiwać – a nie da się ukryć, że w pewnym momencie pomysły na prezenty po prostu się kończą! By jednak być oryginalnym, a przy tym trafić w gust solenizanta, można zdecydować się na kupno karnetów upominkowych. Chodzi tu o bony na zakupy w jakimś sklepie, wizytę w jakimś miejscu, wyjazd. Pomysłów jest naprawdę wiele, a przy tym coraz więcej firm rozwija w tym względzie swoją ofertę – dlatego możliwości zbyt szybko się nie skończą! Zobacz, na co możesz się zdecydować!

Dopasuj prezent do osoby

Najważniejszą rzeczą jest trafienie w gust konkretnej osoby. Jeśli jednak dobrze ją znamy, wiemy co lubi, jakie ma marzenia i plany. Wystarczy zaobserwować w jakim sklepie ktoś zwykle kupuje, wsłuchać się dobrze w to co mówi, by wyłapać czego akurat potrzebuje, albo po prostu zaszaleć i wybrać coś samodzielnie!

W tym ostatnim przypadku bardzo istotne jest jednak dopasowanie prezentu do charakteru osoby, którą chcemy obdarować. Osoby nieco zwariowane ucieszą się szczególnie z nietypowych prezentów – może nawet tych ekstremalnych, jak karnet na lot ze spadochronem. Jeśli jednak prezent ma być skierowany do kogoś cichego, kto nigdy by się na to nie zdecydował nie tyle ze względu na cenę, co po prostu strach, pomysł może być nietrafiony – a bon najprawdopodobniej przepadnie! Każdy zakup powinien więc poprzedzić głęboki namysł – w tego typu upominkach to on pełni najważniejszą rolę!

Bon do kosmetyczki

Coraz więcej osób decyduje się na zakup bonów do kosmetyczki – na różnorakie zabiegi, w tym te interesujące, jak na przykład mikrodermabrazja czy usuwanie przebarwień laserem. Czasem jakiejś osobie trudno wydać na to pieniądze samodzielnie – ale każdy chętnie się na to zdecyduje, gdy dostanie karnet w prezencie!

Jak znaleźć coś ciekawego? Wystarczy przejrzeć oferty w sieci! Na przykład wpiszmy „gabinet kosmetyczny koszalin”, gdy szukamy czegoś w tej okolicy. Wśród dostępnych ofert pojawią się różne – na przykład doskonały zakład kosmetyczny TopLaser. Wystarczy przejrzeć cennik, usługi i sprawdzić, czy dany gabinet oferuje w ogóle bony (gabinet kosmetyczny Koszalin TopLaser tak). W podobny sposób można też kupić bon na masaż – na przykład rozgrzanymi kamieniami.

A może wycieczka?

Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby zwiedzać nowych miejsc! Na wyjątkowe okazje można więc zostawić zakup bonu na podróż w mniej lub bardziej odległy zakątek. Może to być sąsiednie miasto, egzotyczne państwo, ale także weekend w salonie SPA. Wszystko zależy od finansowych możliwości kupującego. Można się jednak z kimś złożyć, a w dodatku mnóstwo stron oferuje tańsze przejazdy, czy promocyjne noclegi w hotelach – wystarczy odrobinę poszukać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *