Dieta a catering. Czy dowożone jedzenie może być zdrowe?

Zdrowe odżywianie to podstawa zdrowego życia – wie o tym każda z nas. Nie jest jednak łatwo piękne idee wprowadzić w życie. Lata złych nawyków, stresująca praca… żeby przyzwyczaić się do nowego trybu dnia trzeba dużo wysiłku i samozaparcia. Na szczęście możesz sobie pomóc.

Catering dietetyczny – co to takiego?

Catering dietetyczny to inaczej dieta pudełkowa. W Warszawie taką dietę oferuje m.in. OptiDiet. Tego typu firmy zajmują się przygotowywaniem i dostarczaniem w określonym czasie pełnowartościowych i smacznych posiłków. Dzięki temu nie musisz się martwić, że nie zdążysz sobie przygotować zdrowego jedzenia. Kucharz zadba, żeby to, co dostaniesz, było smaczne i zdrowe. Dieta pudełkowa OptiDiet w Warszawie cieszy się ogromnym powodzeniem. Nie powinno to zaskakiwać, biorąc pod uwagę fakt, że coraz więcej z nas ma elastyczne godziny pracy i trudno o regularność w przygotowywaniu posiłków.

Catering dietetyczny a rodzaje diet

Pojawiają się głosy, że dieta pudełkowa jest atrakcyjna, ale tylko do czasu. Po kilku tygodniach menu się nudzi, a apetyt rośnie. Ileż można jeść tych samych produktów rozwożonych do wszystkich klientów? Takie pogłoski to zwykłe bzdury. Dieta pudełkowa OptiDiet w Warszawie to oferta przepełniona pomysłami. Klienci mają możliwość indywidualnego doboru planu żywieniowego. Dostępne są różne warianty diet: Paleo, Optymalna, Samuraja, Wegetariańska. Posiłki są dobierane tak, by klient czuł się usatysfakcjonowany smakiem, ale jednocześnie dostarczał odpowiedniej ilości składników odżywczych. Na pewno nie będziesz czuła się znudzona lub zawiedziona smakiem. W pudełkach znajdziesz tylko to, co ci smakuje i jest odpowiednie dla twojego organizmu!

Kto odpowiada za diety?

W OptiDiet pracują specjaliści od żywienia – to pasjonaci zdrowego stylu życia. Wykształceni dietetycy, którzy rozumieją, czym jest siła zachcianki. Ich wiedza i doświadczenie sprawiają, ze dietetyczny catering staje się sposobem na życie. Jeśli raz spróbujesz takiej wygody, już nigdy nie będziesz chciała zrezygnować! Dieta pudełkowa to wygodne rozwiązanie, zrzuca z ciebie odpowiedzialność za codzienne żywienie. Możesz skupić się na aktywności fizycznej, relaksie, pracy zarobkowej… obowiązek zdrowego odżywania się spada na tych, którzy najlepiej się na tym znają: trenerów, sportowców i dietetyków klinicznych. Dzięki temu dojście do zdrowia, równowagi emocjonalnej i odpowiedniej wagi będzie przyjemnością.