Idealne kostiumy kąpielowe dla puszystych – porady

Zbliża się lato. Wraz z nim, okres wakacyjnych wyjazdów, urlopów, długich lub krótkich wycieczek. Niektórzy pojadą w góry – inni nad jeziora, albo nad morza. Mogą też spędzać czas w ciekawych miastach, albo hotelach z basenami. Osoby posiadające kilka nadprogramowych kilogramów tu i tam obawiają się czasem pokazywania w strojach kąpielowych – nie oznacza to jednak, że muszą z nich rezygnować!

Najlepsze stroje dla puszystych

Panie, które narzekają na zbyt obfitą tkankę tłuszczową zastanawiają się często, na jakie stroje mogą sobie pozwolić. Bywa, że postanawiają nawet zrezygnować z pobytu na basenie, albo z opalania się nad morzem – a wcale nie muszą! Wystarczy wiedzieć, jaki strój wybrać. Najlepiej by był on jednoczęściowy – wówczas pozwala ukryć obfity zwykle brzuch. Tym bardziej, jeśli jest wykonany z materiałów w ciemnym kolorze. Nie chodzi wcale o wybór jedynie czerni, ale o szukanie bardziej stonowanych barw, które odejmą nam kilka kilogramów. Stroje mogą mieć kolorowe wstawki – ale lepiej z przodu niż po bokach. Wówczas prezentujemy się lepiej!

Dużym wyborem ciekawych strojów kąpielowych – również dla osób puszystych – dysponuje sklep Biustyna. Bielizna Dalia posiada kolorowe wstawki, zestawione z czernią i kolorem niebieskim. W takim zestawieniu kobiety o nieco mniejszym brzuszku (przecież większość tłuszczu mogło osiąść na biodrach) mogą się też skusić na stroje dwuczęściowe. Biustonosz Dalia i damskie figi (wersja maxi lub midi – nigdy mini, bo tylko wyeksponuje fałdki) także będą dobrym pomysłem.

Gdzie zabudowane, gdzie wycięte?

Bielizna Dalia – podobnie zresztą, jak produkty innych marek, dostępne w sklepach internetowych – dostępna jest w kilku wersjach, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Biustonosze mogą być bardziej lub mniej wycięte, usztywniane lub nie itp. Puszyste panie powinny wybierać takie, które dobrze podtrzymają ich zwykle obfity biust. Pod nim powinny znaleźć się fiszbiny, a same biustonosze najlepiej by były zbudowane z dwóch kolorów – warto by jeden odcinał się pasem tuż pod biustem, co ładnie zaakcentuje piersi, a sylwetkę optycznie wyszczupli. Biustonosze Dalia od Biustyna takie właśnie są!

Jeśli zaś chodzi o dół, w tym przypadku stan powinien być podniesiony, by więcej zakrywać. Nie oznacza to jednak, że panie o bujniejszych kształtach mogą sobie pozwolić jedynie na majtki w formie spodenek! Warto zaopatrzyć się w inne, bardziej wycięte po zewnętrznej stronie. Dzięki temu nogi będą wydawały się dłuższe, a sylwetka smuklejsza!