Wystrzałowa zabawa sylwestrowa? Mamy kilka niezawodnych propozycji!

Sylwestrowa noc to jedna z najbardziej wyjątkowych chwil w kalendarzu. Czas, w którym żegnamy stary, a witamy nadchodzący nowy rok, ma dla nas wszystkich niezwykle symboliczny wymiar. To tej nocy często ulegamy refleksjom i snujemy przyszłe plany i postanowienia. Taka okazja wymaga wyjątkowej oprawy, zatem zadbaj o to, żeby noworoczna noc zastała Cię w niepowtarzalnej scenerii.

Zabawa w klubie, imprezy domowe lub kameralne spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół – w kwestii organizacji sylwestrowej zabawy, większość z nas zwykle trzyma się utartych schematów. A może to najwyższy czas żeby wybiec poza rutynę? Jest wiele sposobów na to, żeby powitać Nowy Rok w niepowtarzalnej atmosferze. Jeżeli jednak brakuje Ci pomysłów na niezapomnianą imprezę, koniecznie zapoznaj się z naszym krótkim poradnikiem.

Na łonie przyrody

Nikt nie powiedział, że Nowy Rok trzeba witać w czterech ścianach własnego mieszkania lub w zatłoczonym klubie. Imprezy plenerowe mają niepowtarzalny urok, a przekonał się o tym każdy, kto choć raz otworzył szampana pod gołym niebem.

Naszą pierwszą propozycją jest Zakopane. Najsłynniejszy zimowy kurort rokrocznie gości tysiące osób, które liczą na doskonałą zabawę. Niesamowite krajobrazy, masa atrakcji i tłum roztańczonych turystów – to wszystko czeka na Was na Krupówkach. Gwarantujemy, że tak spędzony Sylwester na długo pozostanie w pamięci.

Jeżeli jednak w tym roku chcesz uniknąć tłumów, mamy dla Ciebie doskonałą opcję alternatywną. Bieszczady oferują wspaniałą zabawę w surowej, niemal dziewiczej scenerii, a przy tym nie są tak częstym obiektem imprezowych eskapad, jak choćby Tatry. Jeżeli zatem zależy Ci na nastrojowej zabawie, koniecznie rozważ tę propozycję. Tamtejsze hotele dbają o moc atrakcji, zatem z całą pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę.

W miejskiej scenerii

Jeżeli jednak od walorów górskiej przyrody bardziej cenisz sobie miejską scenerię, zdecyduj się na jedną z imprez plenerowych, które każdego roku odbywają się w wielu polskich miastach. Na sylwestrową noc 2016 mamy dla Was trzy propozycje.

Wrocław zawsze świętuje nadejście Nowego Roku w wyjątkowo hucznej atmosferze, zatem możemy się spodziewać, że stolica Dolnego Śląska nie rozczaruje także tym razem. Organizatorzy zaplanowali koncerty lokalnych artystów, które odbędą się na dwóch przygotowanych w tym celu scenach. Pierwsza z nich to „mózg”, a druga – „serce”. O północy obiekty zostaną połączone, jednak szczegóły tego wydarzenia wciąż pozostają zagadką.

Doskonałą zabawę zapowiada też Warszawa. Jeżeli chcesz spędzić noc w towarzystwie największych gwiazd polskiej estrady, impreza na placu Defilad jest dla Ciebie stworzona. W stolicy zagra m.in. Lady Pank, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Agnieszka Chylińska i Andrzej Piaseczny. Nie zabraknie też widowiskowego pokazu sztucznych ogni.

Naszą ostatnią propozycją są Katowice. Ślązacy niejednokrotnie udowadniali, że w organizacji imprez miejskich nie mają sobie równych. W tym roku do stolicy Górnego Śląska zawita Sywestrowa Moc Przebojów telewizji Polsat. Na scenie pojawi się m.in. Kamil Bednarek, Enej, Bajm i Feel.