Recenzja serii kosmetyków Servert Termal

Luksusowe, specjalistyczne kosmetyki Selvert Thermal są dostępne nie tylko dla gabinetów kosmetycznych, ale i dla każdego konsumenta. Ich zaletą jest to, że są tworzone przez naukowców dermatologów oraz członków komisji unijnej, zajmującej się legislacją składników i produktów kosmetycznych. Czy warto w nie inwestować?

Jak to działa?

Dla konsumenta najbardziej istotne przy kupowaniu kosmetyków z górnej półki cenowej jest ich działanie. Jesteśmy skłonni zapłacić więcej za produkt, który rzeczywiście przyniesie oczekiwane rezultaty. Istotą działania wszystkich preparatów sygnowanych marką Selvert Thermal jest samoleczenie. Mają one stymulować naszą skórę do tego, aby uruchomiony został jej naturalny cykl odbudowy tkanek. Usprawniają one również funkcjonowanie układu immunologicznego skóry i wspierają wydatnie procesy regeneracji tkanek skóry oraz tkanki łącznej.

W skład kosmetyków Selvert Thermal, jak można dowiedzieć się na stronie sklepu La Blanca, wchodzi wiele naturalnych składników, które nie powodują żadnych reakcji alergicznych czy szkodliwych dla naszej skóry skutków ubocznych. W preparatach tych znajduje się całe bogactwo z wnętrza ziemi – muły, torfy, glinki, błoto, woda termalna, borowiny, a nawet minerały i kamienie szlachetne. Źródłem substancji wchodzących w skład kosmetyków Selvert Thermal są również elementy pochodzenia naturalnego.

Ciekawostką może być i to, że w niektórych kosmetykach tej marki, jakie można nabyć również i w Polsce za pośrednictwem sklepu La Blanca, znajdują się organiczne regeneratory skóry, które powstały z wydzieliny ślimaka i wyciągu wyekstrahowanego z niej w ramach procesów biotechnologicznych.

Produkty do pielęgnacji domowej

W asortymencie kosmetyków marki Selvert Thermal znajdują się i takie preparaty, z których można korzystać w zaciszu własnego domu – kosmetyki Ligne primordiale. Bazują na metalach i kamieniach szlachetnych, borowinach, okrzemkach, wodzie termalnej, a także na takich składnikach naturalnych jak lukrecja, alginiany, azeloglicyna, recveratol, biotyna czy kompleksy naturalnych węglowodanów i białko pszenne.

Są to produkty dobrane do zróżnicowanych potrzeb konsumentów, m.in. kremy i balsamy do skóry naczyniowej, czy z trądzikiem różowatym i skóry suchej. Linia kosmetyków Promordiale uwzględnia kremy bazowe, maski borowinowe, bio-koncentraty o intensywnym działaniu, jak i wody termalne i kremy kierunkowe oraz zmywacze.

Sprawdź krem z komórkami macierzystymi w sklepie lablanca