Jak w prosty sposób pomalować paznokcie?

Większość kobiet jest świadoma tego, że dłonie są ich wizytówką. Przedstawicielki płci pięknej na ogół bardzo dbają o swoje dłonie i paznokcie. Niejedna pani chce malować paznokcie inaczej niż tylko jednym kolorem. Jednocześnie dla wielu kobiet jest to zadanie zbyt trudne. Poniżej przedstawiamy kilka prostych trików, które pozwolą pomalować paznokcie szybko i bez zbędnych problemów.

Wzorek jak z koronki

Od kilku sezonów niezwykle modne są wzorki na paznokciach. Ich wykonanie wymaga jednak mnóstwo czasu. Nie każda kobieta ma też na tyle wprawy, aby posługiwać się pędzelkiem, stempelkami czy sondami. Modny wzorek można wyczarować bez takich gadżetów. Wystarczy sięgnąć po fragment rajstop kabaretek. Nakładamy je na paznokieć, delikatnie rozciągając. Wcześniej malujemy płytkę paznokcia dowolnym kolorem. Następnie już przez rajstopy przy użyciu gąbeczki nakładamy ciemniejszy lakier. Delikatnie zdejmujemy rajstopy i wzorek gotowy. Dla zwiększenia jego trwałości warto pokryć całość bezbarwnym topem.

French bez problemu

Manicure francuski uchodzi za kwintesencję elegancji i dobrego stylu. Sprawdza się zarówno na co dzień, jak i w przypadku wielkich wyjść. Z tak pomalowanymi paznokciami można pokazać się w pracy, udać się na randkę czy spotkanie z przyjaciółkami. Wiele pań ma jednak trudności z pomalowaniem paznokci właśnie w ten sposób. Pomocna okazuje się być w tym wypadku gumka recepturka. Zaczynamy od pomalowania paznokci bazą. Następnie na środku gumki wiążemy mały supełek. Jedną pętelkę zakładamy na brzeg paznokcia, drugą na drugi palec tej samej ręki. Drugą ręką malujemy brzegi na dowolny kolor. Metoda prosta, która sprawdzi się w przypadku każdej kobiety.

Zaprezentowane sposoby to oczywiście nie wszystkie, które pomogą uzyskać perfekcyjne, a jednocześnie pozbawione nudy paznokcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *